Karadut Suyu 1000 ml
Karadut Suyu 1000 ml

Karadut Suyu 1000 ml

İndirim Oranı : %27 İndirim
Fiyat : ₺149,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺109,99(KDV Dahil)
₺19,80 'den başlayan taksitlerle

KARADUT SUYU 

Otantik tadı,doyumsuz lezzeti ve bitmek bilmeyen faydalarıyla Karadut vazgeçilmez bir besin türü olarak karşımıza çıkıyor.İç Anadolu’nun parlayan yıldızı Polatlı'nın köylerinde yetiştirilen tamamen doğal karadutlarımızı çiftçilerimiz ile birlikte hasat zamanı özenle topluyuruz. Karadutlarımız atölyemize getiriyoruz sıkarak meyve suyu yapıyoruz. Yaptğımız meyve suyuna şeker ilave etmiyoruz, tamamen meyveden gelen doğal şeker içeriyor.Ve böylece çocuklarınıza gönül rahatlığıyla içirebileceğiniz tamamen doğal ve katkı maddesi olmayan karadut suyumuz  ortaya çıkıyor. 
Özel olarak tamamen doğal yaptığımız Karadut suyunun bazı faydaları; 
Karadut meyvesi çok güçlü bir antioksidandır.Kalbi koruyucu,yaşlanmayı geciktirici,bağışıklık sistemini güçlendirici,kalbi koruyucu,halsizliğe,aşırı yorgunluğa,ağız ve boğaz enfeksiyonlarında,kanı temizlemede,sindirim sistemine,kan basıncını dengelemede,saçların ve dişlerin güçlenmesinde,gastrit ve hepatit tedavisinde,mide salgısının dengelenmesinde,uykusuzluk sorununda faydalıdır. 
 

 Karemiş Karadut’un Hikayesi;

                İç Anadolu’nun parlayan yıldızı Polatlı'nın köylerinde yetiştirilen karadutları çiftçilerimiz ile birlikte hasat zamanı özenle topluyoruz. Topladığımız karadutları üçüncü kuşağa kadar aktarılan birikimlerimiz ile işleyerek, sizlerin damak tadına uygun en lezzetli ürünler olarak sunuyoruz. Dalından toplayarak başladığımız üretimimizin, her aşamasında sizler için sağlıklı, lezzetli ve doğal ürünler sunabilmek için tüm ekip arkadaşlarımız ile özenle ve çok hassas çalışıyoruz.

            Siz değerli müşterilerimiz için 23 Eylül 1979 yılından beri, her zaman en iyisini üretmek amacıyla çıktığımız bu yolda Polatlı’nın güvenilir markası olduk. Polatlı Kaymakamlığı’nın ilk Takdir Belgesini alarak gururlandık. Amacımız hem üretim yaptığımız ilçemizin ekonomisine, hem de yerli üretim yaparak ülke ekonomisini kazandırmak. Tüm ürünlerimizi doya doya, afiyetle tüketmeniz dileğiyle…

Ürün İçeriği;

- 1 Litre Karadut Suyu

- %100 Karadut Meyvesi 

- İlave şeker içermez,

- Doğal meyve tortuları ve parçacıkları içerdiği için, içmeden önce çalkalayınız.

- Türk Gıda Kodeksine Uygun Olarak Üretilmiştir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR