Kalitemiz;

 

    Her zaman güvenilir bir marka olmak, Her zaman kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile,üretimden tüketime gıda standartlarına uygun hammadde kullanmak, Çalışanlarımızın müşteri memnuniyetini ve gıda güvenliğini benimsemelerini sağlamak, Gelişime açık, sürekli yenilikler oluşturmak, Müşterilerimizin kendilerini özel hissetmeleri için abartısız ve içten davranmak, Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak için günlük üretim ve taze tüketimi sağlamak, Müşterilerimizden aldığımız şikayetleri azaltmak, tebrik ve takdirleri arttırmak.

 

 

Misyonumuz;

 

  En yüksek müşteri memnuniyetine sahip bir marka bilinci altında, sunduğumuz sağlıklı, kaliteli ve lezzetli ürünlerimizin devamını sağlayarak her geçen gün daha iyiye bir adım daha atarak, sektörde “en iyi”, “en lezzetli”, “en kaliteli” ve “en ekonomik” olarak tanınmak.

 

 

Vizyonumuz;

 

  1979 yılında oluşturduğumuz markayı, en kısa zamanda Polatlı halkıyla bütünleşerek, tüm Türkiye ve Avrupa’ya yaymak. Bu anlamda sizlere göre yavaş fakat bizler için sağlam adımlarla gelişim süreci oluşturarak, nesiller boyu kalıcı bir marka oluşturmak.