KALİTE POLİTİKAMIZ 


PASTA, LOKUM, REÇEL, LİMONATA, ERİŞTE, BOZA, TARHANA, PEKMEZ ÜRETİMİNDE  EN ÜST DÜZEYDE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ SAĞLAYARAK, SÜREKLİ İYİLEŞME İÇİN ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİNİ ARTTIRMAK, YASAL MEVZUAT VE TÜRK GIDA KODEKSİNE UYGUN OLARAK ALDIĞIMIZ İŞLERİ ZAMANINDA BİTİRMEK, ÇALIŞANLARIMIZIN SÜREKLİ GELİŞMESİ İÇİN PERSONELLERİMİZE EĞİTİM DESTEĞİNİ VERMEK, TÜM ÇALIŞANLARIN YÖNETİME TAM KATILIMINI SAĞLAMAK, KALİTE YÖNETİM SİSTEMİMİZİ SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEK, RAKİPLERİMİZDEN ÖNDE OLMAK, ŞİRKETİMİZİN KALİTE POLİTİKASIDIR.

 

 

MİSYONUMUZ;

 

  EN YÜKSEK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE SAHİP BİR MARKA BİLİNCİ ALTINDA, SUNDUĞUMUZ SAĞLIKLI, KALİTELİ VE LEZZETLİ ÜRÜNLERİMİZİN DEVAMINI SAĞLAYARAK HER GEÇEN GÜN DAHA İYİYE BİR ADIM DAHA ATARAK, SEKTÖRDE “EN İYİ”, “EN LEZZETLİ”, “EN KALİTELİ” VE “EN EKONOMİK” OLARAK TANINMAK.

 

 

VİZYONUMUZ;

 

  1979 YILINDA OLUŞTURDUĞUMUZ MARKAYI, EN KISA ZAMANDA POLATLI HALKIYLA BÜTÜNLEŞEREK, TÜM TÜRKİYE VE AVRUPA’YA YAYMAK. BU ANLAMDA SİZLERE GÖRE YAVAŞ FAKAT BİZLER İÇİN SAĞLAM ADIMLARLA GELİŞİM SÜRECİ OLUŞTURARAK, NESİLLER BOYU KALICI BİR MARKA OLUŞTURMAK.

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR