Karadut Reçeli - 300gr
Karadut Reçeli - 300gr

Karadut Reçeli - 300gr

İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : ₺45,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺29,99(KDV Dahil)
₺5,40 'den başlayan taksitlerle

KARADUT REÇELİ

İç Anadolu’nun parlayan yıldızı Polatlı'nın köylerinde yetiştirilen karadutları çiftçilerimiz ile birlikte hasat zamanı özenle topluyoruz. Topladığımız karadutları üçüncü kuşağa kadar aktarılan birikimlerimiz ile işleyerek, sizlerin damak tadına uygun en lezzetli ürünler olarak sunuyoruz.
Karadut Reçelimiz  Polatlı Yöresinin Karadutları ve Geleneksel Yöntemleri ile doğal olarak ve ev yapımı tarzında meyvesi bol kullanılarak yapılmaktadır. Doğal, sağlıklı ve ev yapımı Karadut reçellerimizin tadına doyamayacaksınız.

 Karemiş Karadut’un Hikayesi;

                İç Anadolu’nun parlayan yıldızı Polatlı'nın köylerinde yetiştirilen karadutları çiftçilerimiz ile birlikte hasat zamanı özenle topluyoruz. Topladığımız karadutları üçüncü kuşağa kadar aktarılan birikimlerimiz ile işleyerek, sizlerin damak tadına uygun en lezzetli ürünler olarak sunuyoruz. Dalından toplayarak başladığımız üretimimizin, her aşamasında sizler için sağlıklı, lezzetli ve doğal ürünler sunabilmek için tüm ekip arkadaşlarımız ile özenle ve çok hassas çalışıyoruz.

            Siz değerli müşterilerimiz için 23 Eylül 1979 yılından beri, her zaman en iyisini üretmek amacıyla çıktığımız bu yolda Polatlı’nın güvenilir markası olduk. Polatlı Kaymakamlığı’nın ilk Takdir Belgesini alarak gururlandık. Amacımız hem üretim yaptığımız ilçemizin ekonomisine, hem de yerli üretim yaparak ülke ekonomisini kazandırmak. Tüm ürünlerimizi doya doya, afiyetle tüketmeniz dileğiyle…

 

 

 

Ürün İçeriği;

- 300 gr Karadut Reçeli

- Polatlı Yöresinin Karadutları ve Geleneksel Yöntemleri ile, kıvam arttırıcı ve katkı maddesi içermeden üretilmiştir.

- Doğal Karadut Meyve parçacıkları içermektedir.

- Kıvam arttırıcı ve katkı maddesi İÇERMEMEKTEDİR.

- Türk Gıda Kodeksine Uygun Olarak Üretilmiştir.

 

Benzer Ürünler