Mini Bisküvili Karışık Lokum - 250 GR
Mini Bisküvili Karışık Lokum - 250 GR

Mini Bisküvili Lokum - 250 GR

İçindekiler: Şeker, Nişasta, Çeşidine göre (Fındık, Antep Fıstığı, Badem, Ceviz, Kakao, Hindistan Cevizi, Fıstık), Çöğen Suyu, Asitlik Düzenleyici (E330), Çeşidine göre Doğada Özdeş Aroma (Portakal, Çilek, Kivi, Muz, Gül, Nane, Limon) Çeşidine göre gıda renklendiricisi (Renklendiricinin çok kullanımında çocuklarda aktivite bozukluğuna yol açabilir.) (E110, E142, E124)  

 

Ürün Gramajı: 250gr 

 

Lokum doğal ve sağlıklı bir besin kaynağıdır ve pek çok faydası vardır. Mesela, proteinli besinler, kullanıldıktan sonra vücutta yakılır ve bunun sonucu üre, ürik asit ve kreatinin gibi
atık maddeler açığa çıkar. Bu maddeler böbrek hastalarında idrarla vücuttan atılamaz ve kanda yükselir. Lokum karbonhidrat kaynağı olduğundan, böbrek hastalarınca devamlı tüketilmesi önerilmektedir. 


Üretimde tamamen doğal toz şeker kullanılmaktadır. 

 

Ürünlerimiz T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın TR-06-K-072474 işletme kayıt no ile Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

 

 

Alerjen Uyarısı: Süt Ürünü İçerer, Eser Miktarda Fındık, Fıstık, Ceviz, Badem, Yer Fıstığı, Susam ve Buğday Gluteni İçerebilir.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR