Karadutlu Boza 1000ml
Karadutlu Boza 1000ml

Karadutlu Boza 1000ml

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺30,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺24,99(KDV Dahil)

Karemiş Karadut’un Hikayesi;

İç Anadolu’nun parlayan yıldızı Polatlı'nın köylerinde yetiştirilen karadutları çiftçilerimiz ile birlikte hasat zamanı özenle topluyoruz. Topladığımız karadutları üçüncü kuşağa kadar aktarılan birikimlerimiz ile işleyerek, sizlerin damak tadına uygun en lezzetli ürünler olarak sunuyoruz. Dalından toplayarak başladığımız üretimimizin, her aşamasında sizler için sağlıklı, lezzetli ve doğal ürünler sunabilmek için tüm ekip arkadaşlarımız ile özenle ve çok hassas çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için 23 Eylül 1979 yılından beri, her zaman en iyisini üretmek amacıyla çıktığımız bu yolda Polatlı’nın güvenilir markası olduk. Polatlı Kaymakamlığı’nın ilk Takdir Belgesini alarak gururlandık. Amacımız hem üretim yaptığımız ilçemizin ekonomisine, hem de yerli üretim yaparak ülke ekonomisini kazandırmak.

Tüm ürünlerimizi doya doya, afiyetle tüketmeniz dileğiyle…

KARADUTLU BOZA

            Polatlı'nın köylerinde özenle yetiştirdiğimiz Kardutların hikayesi tam da böyle başlıyor.Çiftçilerimizle birlikte, hasat zamanı özenle topladığımız Karadutları işletmemize getiriyoruz. 

           Geleneksel bozamızda da bulunan darı, buğday, mısır, şeker ve su ile harmanlıyoruz ve ortaya eşşiz lezzeti ile Karadutlu Bozamız çıkıyor.Ve hikayesine sizlerin evine konuk olmasıyla devam ediyor.

           Üçüncü kuşağa kadar aktarılan birikimlerimiz ile işleyerek, sizlerin damak tadına uygun en lezzetli ürünler olarak sunuyoruz. Karadutlu Bozamızın eşsiz lezzeti dışında en önemli özelliği Türkiyede ilk ve tek olarak Karemiş tarafından üretilip sizlerin beğenisine sunulmasıdır.     

 

       Karadutlu Bozamız tamamen içime hazırdır.Hem tatlı hemde ekşi olarak tüketebilirsiniz. Zamanla kıvamında koyulaşma yapabilir, koyulaşan bozayı çalkalayabilir ya da içerisine az miktarda içme suyu katarak dilediğiniz kıvamda içebilirsiniz. 

                                           DİKKAT!

- İçindekiler; Darı, Buğday, Mısır, Karadut, Şeker, Su.

- Serin Yerde Muhafaza Ediniz! Güneş Işığından Koruyunuz.

- T.C. Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın TR- 06 – K – 004328 İşletme Kayıt No ile Türk Gıda Kodeksi’ne Uygun Olarak Üretilmiştir.

 

 

 

 

CUMA, CUMARTESİ VE PAZAR GÜNÜ VERİLEN SİPARİŞLERİNİZ, ÜRÜN TAZELİĞİNİ KORUMASI İÇİN PAZARTESİ GÜNÜ KARGOLANMAKTADIR. 14:00'dan sonra gelen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.