Çifte Kavrulmuş Yer Fıstıklı Şokola  Lokum
Çifte Kavrulmuş Yer Fıstıklı Şokola  Lokum
Cevizli Sarma Lokum

Çifte Kavrulmuş Yer Fıstıklı Lokum

İçindekiler;

Şeker, su, yer fıstığı, mısır nişastası, limon tuzu ve hindistan cevizi

Ürün Gramajı: 500gr

Lokum doğal ve sağlıklı bir besin kaynağıdır ve pek çok faydası vardır. Mesela, proteinli besinler, kullanıldıktan sonra vücutta yakılır ve bunun sonucu üre, ürik asit ve kreatinin gibi
atık maddeler açığa çıkar. Bu maddeler böbrek hastalarında idrarla vücuttan atılamaz ve kanda yükselir. Lokum karbonhidrat kaynağı olduğundan, böbrek hastalarınca devamlı tüketilmesi önerilmektedir. 

 

 

 Şeker, nişasta ve limon tuzu özel bir kazanda karıştırılarak pişirilir. Yaklaşık 2 saat sonra istenilen kıvama geldiğinde fındık, antep fıstığı, badem, ceviz, damla sakızı v.b. gibi ek ürünler ilave edilir. Nişasta ya da hindistan cevizi kaplı kalıplara dökülerek soğumaya bırakılır. Kalıplarda soğuyan ve dinlenen lokumlar kesilerek özenli şekilde paketlenir.

Üretimde tamamen doğal toz şeker kullanılmaktadır. 

 

Ürünlerimiz T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın TR-06-K-004328 işletme kayıt no ile Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

Hijyenik Ortamda Hazırlanan Özel Lokum

 

ALERJEN UYARISI: MISIR NİŞAŞTASI ve YER FISTIĞI İÇERİR

 

Benzer Ürünler
Etiketler
Çifte, Çifte Kavrulmuş, Çifte Kavrulmuş Yer, Çifte Kavrulmuş Yer Fıstıklı, Çifte Kavrulmuş Yer Fıstıklı Şokola, Çifte Kavrulmuş Yer Fıstıklı Şokola Lokum, Çifte Kavrulmuş Yer Fıstıklı Lokum, Çifte Kavrulmuş Yer Şokola, Çifte Kavrulmuş Yer Şokola Lokum, Çifte Kavrulmuş Yer Lokum, Çifte Kavrulmuş Fıstıklı, Çifte Kavrulmuş Fıstıklı Şokola, Çifte Kavrulmuş Fıstıklı Şokola Lokum, Çifte Kavrulmuş Fıstıklı Lokum, Çifte Kavrulmuş Şokola, Çifte Kavrulmuş Şokola Lokum, Çifte Kavrulmuş Lokum, Çifte Yer, Çifte Yer Fıstıklı, Çifte Yer Fıstıklı Şokola, Çifte Yer Fıstıklı Şokola Lokum, Çifte Yer Fıstıklı Lokum, Çifte Yer Şokola, Çifte Yer Şokola Lokum, Çifte Yer Lokum, Çifte Fıstıklı, Çifte Fıstıklı Şokola, Çifte Fıstıklı Şokola Lokum, Çifte Fıstıklı Lokum, Çifte Şokola, Çifte Şokola Lokum, Çifte Lokum, Kavrulmuş, Kavrulmuş Yer, Kavrulmuş Yer Fıstıklı, Kavrulmuş Yer Fıstıklı Şokola, Kavrulmuş Yer Fıstıklı Şokola Lokum, Kavrulmuş Yer Fıstıklı Lokum, Kavrulmuş Yer Şokola, Kavrulmuş Yer Şokola Lokum, Kavrulmuş Yer Lokum, Kavrulmuş Fıstıklı, Kavrulmuş Fıstıklı Şokola, Kavrulmuş Fıstıklı Şokola Lokum, Kavrulmuş Fıstıklı Lokum, Kavrulmuş Şokola, Kavrulmuş Şokola Lokum, Kavrulmuş Lokum, Yer, Yer Fıstıklı, Yer Fıstıklı Şokola, Yer Fıstıklı Şokola Lokum, Yer Fıstıklı Lokum, Yer Şokola, Yer Şokola Lokum, Yer Lokum, Fıstıklı, Fıstıklı Şokola, Fıstıklı Şokola Lokum, Fıstıklı Lokum, Şokola, Şokola Lokum, Lokum,