Ballı Karadut Özü

İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺39,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺30,99(KDV Dahil)
₺5,58 'den başlayan taksitlerle

 

 

                                                       BALLI KARADUT ÖZÜ 

 

 

Polatlı'nın kendi mahsulü olan Karadutları çiftçilerimizle birlikte topluyoruz ve işleme hazır hale getiriyoruz. Karadutları vakum altında  koyulaştırarak ürünümüzü elde ediyoruz ve  içerisine  organik  bal ekliyoruz. Böylece ortaya şifa kaynağı olan ballı Karadut Özümüz çıkıyor.Çoçuklarınızın da severek tüketeceği bu lezzetin tadı damağınızda kalacak. 

Karadutun en önemli özelliği organik tek meyve olmasıdır. Nedeni ise ağacında zararlı böceklerin bulunmaması yani böceklenmiyor olan tek yiyecek olmasıdır.
Karadut suyu yaşlanmaya karşı etkili, Yaşlanma ve belirtilerini yavaşlatıyor.
Vücuda enerji veriyor ve cildi canlandırıyor.
Karadut suyu kanı temizlediği için anemi hastalarının da içmesi için öneriliyor.
Karadutun içeriğinde "ellagiç" diye adlandırılan bir madde vardır. Bu maddenin kanserle savaşmak konusunda en güçlü doğal maddelerden birisi olduğu düşünülüyor. Bir tür antioksidan olan bu madde pek çok kanser türünün de vücutta oluşmasına engel olabiliyor.

 

 

 Karemiş Karadut’un Hikayesi;

                İç Anadolu’nun parlayan yıldızı Polatlı'nın köylerinde yetiştirilen karadutları çiftçilerimiz ile birlikte hasat zamanı özenle topluyoruz. Topladığımız karadutları üçüncü kuşağa kadar aktarılan birikimlerimiz ile işleyerek, sizlerin damak tadına uygun en lezzetli ürünler olarak sunuyoruz. Dalından toplayarak başladığımız üretimimizin, her aşamasında sizler için sağlıklı, lezzetli ve doğal ürünler sunabilmek için tüm ekip arkadaşlarımız ile özenle ve çok hassas çalışıyoruz.

            Siz değerli müşterilerimiz için 23 Eylül 1979 yılından beri, her zaman en iyisini üretmek amacıyla çıktığımız bu yolda Polatlı’nın güvenilir markası olduk. Polatlı Kaymakamlığı’nın ilk Takdir Belgesini alarak gururlandık. Amacımız hem üretim yaptığımız ilçemizin ekonomisine, hem de yerli üretim yaparak ülke ekonomisini kazandırmak.

             Tüm ürünlerimizi doya doya, afiyetle tüketmeniz dileğiyle…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün İçeriği;

- 640 gr Ballı Karadut Özü

- En az %20 Bal içermektedir.

- Sağlığınız için SOĞUK PRES ile doldurulmuştur.

- Ürünlerimiz, meyvenin vakum altında koyulaştırılması ile elde edilmiştir.

- Kıvam arttırıcı ve katkı maddesi İÇERMEMEKTEDİR.

- Türk Gıda Kodeksine Uygun Olarak Üretilmiştir.

 

Benzer Ürünler